Archiwa tagu: program

Komunikat nr 1: prowizoryczny program zawodów

Piątek, 25.06.2021 r. – Puchar Polski Juniorów Młodszych, kwalifikacje do OOM

  • godz. 15.oo – otwarte tory
  • godz. 15.3o – strzelanie 2x 60 m
  • godz. 17.3o – zakończenie zawodów

Sobota, 26.06.2021 r.

  • godz. 8.oo – dwie serie w ramach otwartych torów (RCW, RCM)
  • godz. 8.15 – strzelanie odl. 2 x 60 dla juniorów młodszych
  • godz. 10.oo – uroczyste otwarcie Memoriału
  • godz. 10.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (RW, RM, RJW, RJM)
  • godz. 10.50 – strzelanie 2 x 70 m. dla seniorów, juniorów
  • godz. 12.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (CM, CW, BM, BW)
  • godz. 12.45 – strzelanie odl. 2 x 50 m dla łuków bloczkowych i gołych.
  • godz. 15.oo – dwie serie w ramach otwartych torów – zespoły mieszane
  • godz. 15.15 – strzelanie eliminacji dla mikstów od 1/12 do finału o III miejsce
  • godz. 16.45 – dwie serie w ramach otwartych torów (RM, RW, RJM, RJW, RCM, RCW)
  • godz. 16.55 – strzelanie eliminacji od 1/16 do 1/8 włącznie (RM, RW, RJM, RJW, RCM, RCW)
  • godz. 18.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (CM, CW, BM, BW)
  • godz. 18.40 – strzelanie eliminacji od 1/16 do 1/8 włącznie (CM, CW, BM, BW)

Niedziela, 27.06.2021 r.

  • godz. 8.oo – otwarte tory – wszystkie kategorie
  • godz. 8.3o – strzelania finałowe 1/4 dla wszystkich kategorii
  • godz. 9.oo – strzelania finałowe 1/2 we wszystkich kategoriach
  • godz. 9.3o – strzelania finałowe o trzecie miejsce we wszystkich kategoriach
  • godz. 10.00 – finały strzelane systemem naprzemiennym (osobno dla każdej kategorii)
  • godz. 14.00 – rozdanie nagród i zakończenie XXXVIII Memoriału Ireny Szydłowskiej

PROGRAM ZAWODÓW

Sobota, 22.06.2019 r.

  • godz. 8.oo – otwarte tory dla łuków bloczkowych oraz kadetów łuki klasyczne
  • godz. 8.3o – strzelania kwalifikacyjne dla bloczków 2 x 50 m oraz strzelania kwalifikacyjne dla kadetów 2 x 60 m
  • godz. 10.15 – otwarcie zawodów
  • godz. 10.3o – otwarte tory dla seniorów i juniorów /kol.AB/
  • godz. 11.oo – strzelania kwalifikacyjne dla seniorów i juniorów 2 x 70 m.
  • godz. 14.3o – strzelanie pojedynków od 1/32 .
  • godz. 16.oo – strzelanie pojedynków od 1/8 we wszystkich kategoriach
  • godz. 16.3o – strzelanie pojedynków 1/4 we wszystkich kategoriach
  • godz. 16.55 – strzelanie pojedynków 1/2 we wszystkich kategoriach
  • godz. 17.3o – strzelanie pojedynków 1/8 mikstów klubowych
  • godz. 17.50 – 1/4 mikstów
  • godz. 18.2o – 1/2 mikstów
  • godz. 18.50 – Finał mikstów.

Uwaga! W zależności od ilości zgłoszonych zawodników oraz warunków atmosferycznych program minutowy może ulec zmianie.

Niedziela, 23.06.2019 r.

  • godz.8.3o – otwarte tory dla bloczków i kadetów na bocznych matach.
  • godz. 9.oo – pojedynki o III i I miejsce łuki bloczkowe kobiet
  • godz. 9.25- pojedynki o III i I miejsce łuki bloczkowe mężczyzn
  • godz. 9.5o – pojedynki o III i I miejsce kadetek
  • godz. 10.2o – pojedynki o III i I miejsce kadetów
  • godz. 10.5o – pojedynki o III i I miejsce juniorek
  • godz. 11.2o – pojedynki o III i I miejsce juniorów
  • godz. 11.5o – pojedynki o III i I miejsce seniorek
  • godz. 12.2o – pojedynki o III i I miejsce seniorów.
  • godz. 13.oo – uroczyste zakończenie Memoriału.