Podia Memoriału

2019, XXXVI

Seniorki:

1. Kamila NAPŁOSZEK (Reprezentacja Polski; Stow. Łuczniczy Marymont)
2. Daria PAVLICHENKO (Ukraina)
3. Polina RODIONOVA (Ukraina)

Seniorzy:

1. Mateusz BUCKI (Stella)
2. Paweł MARZEC (Talent)
3. Marek SZAFRAN (Reprezentacja Polski; Społem)

Łuki bloczkowe, kobiety:

1. Małgorzata KAPUSTA (Płaszowianka)
2. Anna STANIECZEK (Orlik)
3. Kateryna PALEKHA (Ukraina)

Łuki bloczkowe, mężczyźni:

1. Krzysztof GORCZYCA (Strzelec)
2. Filip SZELĄG (A3D)
3. Jan WOJTAS (Strzelec)

Juniorki:

1. Zuzanna GÓRA (Płaszowianka)
2. Barbara POKROPEK (Stow. Łuczniczy Marymont)
3. Julia CZYŻ (Surma)

Juniorzy:

1. Adam WOJTALA (Łucznik)
2. Wiktor BORUSIŃSKI (Stella)
3. Jędrzej Grabowski (Talent)

Kadetki:

1. Zuzanna BĄCZYK (Stow. Łuczniczy Marymont)
2. Julia HAPONIK (Stow. Łuczniczy Marymont)
3. Martyna KOBIAŁKA (Stow. Łuczniczy Marymont)

Kadeci:

1. Tadeusz MAJSTREWICZ (Drukarz)
2. Franek DANISZEWSKI (Stow. Łuczniczy Marymont)
3. Jerzy SPUTO (Stow. Łuczniczy Marymont)

Mikst klasyczny open

1. Reprezentacja Polski III (Małgorzata Góral, Oskar Kasprowski)
2. Talent Wrocław (Adrianna Trzebińska, Paweł Marzec)
3. Reprezentacja Polski I (Natalia Leśniak, Marek Szafran)

Mikst bloczkowy open

1. Orlik Goleszów (Anna Stanieczek, Przemysław Konecki)
2. Płaszowianka Kraków (Małgorzata Kapusta, Bartosz Sieńczak)
3. Strzelec Legnica (Katarzyna Szałańska, Jan Wojtas)

Mikst klasyczny kadetów

1. Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa(Zuzanna Bączyk, Jerzy Sputo)
2. BKS Bydgoszcz (Martyna Kuczyńska, Arkadiusz Gaca)
3. Zryw Dobrcz (Julia Kociołek, Kacper Żurek)

2018

XXXV

Seniorki:

1. Hanna MARUSAUA /Białoruś/
2. Karina LIPIARSKA-PAŁKA /Grot/
3. Nina MYŁCZANKA /Białoruś/

Juniorki:

1. Sandra WACŁAWEK /Mewa/
2. Aleksandra PACZUSKA /Łuczniczy Marymont/
3. Marta SMOLAK /Talent/

Juniorki młodsze:

1. Paulina PINTAK /Obuwnik/
2. Laura DULLAS /Łuczniczy Marymont/
3. Zuzanna BĄCZYK /Łuczniczy Marymont/

Łuki bloczkowe:

1. Tetiana POZNIAKOWA /Ukraina/
2. Anna STANIECZEK /Orlik/
3. Ksenia Szkliar /Ukraina/

miksty klasyczne open:

1. RCOP /Nina MYŁCZANKA, Pawieł DALIDOWICZ/
2. Polska /Sylwia ZYZAŃSKA, Kacper SIERAKOWSKI/
3. RCOP 2 /Janina ATROSZCZANKA, Swiatasław CARANKOU/

Seniorzy:

1. Myhaiło USACZ /Ukraina/
2. Swiatasław CARANKOU /Białoruś/
3. Mikałai MARUSAU /Białoruś/

Juniorzy:

1. Bartłomiej BĄTKIEWICZ /Talent/
2. Antoni POWAŁA /Łuczniczy Marymont/
3. Konstancin ARŁOU /Białoruś/

Juniorzy młodsi:

1. Eryk KRYŃSKI /Łuczniczy Marymont/
2. Aliaksandr FIŁONRCZIK /Białoruś/
3. Tadeusz MAJSTREWICZ /Drukarz/

Łuki bloczkowe:

1. Filip SZELĄG /A3D/
2. Marcel PAVLIK /Słowacja/
3. Łukasz PRZYBYLSKI /A3D/

miksty bloczkowe open:

1. Orlik /Anna STANIECZEK, Przemysław KONECKI/
2. Ukraina 1 /Ksenia SZKLIAR, Dmytro LWOWSKYJ/
3. Ukraina 2 /Tetiana POZNIAKOWA, Serhyj ATAMANENKO/

2017

XXXIV

Seniorki:

1. Katerina SOKOLENKO /Ukraina/
2. Olga SENIUK /Ukraina/
3. Zuzanna ĆWIKLIŃSKA /Hubal/

Juniorki:

1. Jewhenija CZYBISOWA /Ukraina/
2. Anna PARCHOMIENKO /Ukraina/
3. Sołomija TRAPEZNIKOWA /Ukraina/

Juniorki młodsze:

1. Karyna KAZŁOUSKAJA /Białoruś/
2. Ołeksandra KOMAROWA /Ukraina/
3. Żanna NAUMOWA /Ukraina/

Łuki bloczkowe:

1. Maria SZKOLNA /Łucznik/
2. Anna STANIECZEK /Orlik/
3. Tatiana PACZAPINSKAJA /Białoruś/

miksty klasyczne open:

1. Sumy /Polina RODIONOWA, Walentyn KUCYJ/
2. Olympia Lwów /Ołga SENIUK, Taras SENIUK/
3. Ukraina 7 /Żanna NAUMOWA, Iwan KOŻOKAR/

Seniorzy:

1. Wiktor RUBAN /Ukraina/
2. Kacper SIERAKOWSKI /Łuczniczy Marymont/
3. Jarosław MOKRYNSKYY /Ukraina/

Juniorzy:

1. Maciej NIEDŹWIEDŹ /Talent/
2. Michał ZALEWSKI /Łuczniczy Marymont/
3. Wład CZERKEZ /Ukraina/

Juniorzy młodsi:

1. Nazar FEDORUK /Ukraina/
2. Iwan KOŻOKAR /Ukraina/
3. Artiom OWCZYNNIKOW /Ukraina/

Łuki bloczkowe:

1. Serhij ATAMANENKO /Ukraina/
2. Krzysztof GORCZYCA /Strzelec/
3. Łukasz PRZYBYLSKI /A3D/

miksty bloczkowe open:

1. Lwów /Ksenia MARKITANTOWA, Serhij ATAMANENKO/
2. SŁ Marymont /Joanna AUSTYN-GAWRYŚ, Marcin AFFEK/
3. Strzelec 2 /Katarzyna SZAŁAŃSKA, Jan WOJTAS/

2016 XXXIII
Seniorki:

1. Кaтepинa ПAЛEХA /Ukraina/
2. Sylwia ZYZAŃSKA /Repr. Polski/
3. Karina LIPIARSKA-PAŁKA /Repr. Polski//

Juniorki:

1. Małgorzata MACIĄGOWSKA /Mazowsze/
2. Maria CHROSTOWSKA /Łuczniczy MArymont/
3. Кaтepинa MAЗOPЧУК /Ukraina/

Juniorki młodsze:

1. Kamila NAPŁOSZEK /Łuczniczy Marymont/
2. Ipинa ЗACTABНA /Ukraina/
3. Sandra WACŁAWEK /Mewa/

Łuki bloczkowe:

1. Кceнiя MAPКITAНTOBA /Ukraina/
2. OЛeнa БOPИCEНКO /Ukraina/
3. Taтянa ПAЧAПИНCКAЯ /Białoruś/

miksty klasyczne open:

1. Polska 2 /Sylwia Zyzańska, Paweł Marzec/
2. Polska 1 /Karina Lipiarska-Pałka, Sławomir Napłoszek/
3. Charków /Kaтepинa Maзopчyк, Apтeм Tкaч/
miksty klasyczne kadetów:
1. Mewa /Sandra Wacławek, Jan Salicki/
2. Łuczniczy Marymont /Kamila Napłoszek, Karol Byzdra/
3. Ukraina /Иpынa Зacтaвнa, Бoгдaн Eмчук /

Seniorzy:

1. Paweł MARZEC /Repr. Polski/
2. Sławomir MICHALAK /ROKIS/
3. Kacper SIERAKOWSKI /Repr. Polski/

Juniorzy:

1. Piotr Starzycki /Łuczniczy Marymont/
2. Ludwik PIETRUSIŃSKI /Łuczniczy Marymont/
3. Marek SZYMAŃSKI /Drukarz/

Juniorzy młodsi:

1. Apтeм OBЧИННИКOB /Ukraina/
2. Бoгдaн EMЧЫК /Ukraina/
3. Bиктop PУБAH /Ukraina/

Łuki bloczkowe:

1. Cepгeй ATAMAHEHKO /Ukraina/
2. Łukasz PRZYBYLSKI /A3D/
3. Krzysztof GORCZYCA /Strzelec/

miksty bloczkowe open:

1. Strzelec /Katarzyna SZAŁAŃSKA, Krzysztof GORCZYCA/
2. Ukraina /Юля Kуpcинa, Бoгдaн Kищaк/
3. Kijów /Oлeнa Бopиceнкo, Дмитpo Львoвcкiї/

2015 XXXII
Seniorki:

1. Karina LIPIARSKA-PAŁKA /Grot/
2. Milena BARAKOŃSKA /Obuwnik/
3. Kateryna PALEKHA /Ukraina/

Juniorki:

1. Maria CHROSTOWSKA /Łuczniczy Marymont/
2. Olimpia KOWSZYN /Chrobry/
3. Aleksandra KWIECIEŃ /Łuczniczy Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Kamila NAPŁOSZEK /Łuczniczy Marymont/
2. Dagmara GRZYB /ŁKS Radom/
3. Emilia POPŁAWSKA-WALUSIAK /Płaszowianka/

Łuki bloczkowe:

1. Katarzyna SZAŁAŃSKA /Strzelec/
2. Olena BORYSENKO /Ukraina/
3. Maria SHKOLNA /Ukraina/

miksty klasyczne open:

1. Lwów /Kateryna PALEKHA, Sergei KARPENKO/
2. Łuczniczy Marymont /Kamila NAPŁOSZEK, Piotr STARZYCKI/
3. International /Viktoriya KOVAL, Vladas ŠIGAUSKAS/

Seniorzy:

1. Sławomir MICHALAK /ROKIS/
2. Piotr NOWAK /Karima/
3. Adam ŚCIBSKI /Karima/

Juniorzy:

1. Ivan VIKHROV /Ukraina/
2. Jakub BANASZAK /BKS/
3. Piotr WIŚNIEWSKI /Strzelec/

Juniorzy młodsi:

1. Viktor RUBAN /Ukraina/
2. Marko GOLOVKO /Ukraina/
3. Mykyta KRAVCHUK /Ukraina/

Łuki bloczkowe:

1. Dmytro LVOVSKYY /Ukraina/
2. Marcin AFFEK /Łuczniczy Marymont/
3. Krzysztof GORCZYCA /Strzelec/

miksty bloczkowe open:

1. Lwów /Maria SHKOLNA, Konstantin SHKOLNY/
2. Strzelec /Katarzyna SZAŁAŃSKA, Krzysztof GORCZYCA/
3. Kijów /Viktoria DIAKOVA, Dmytro LVOVSKYY/

2014 XXXI
Seniorki:

1. Lidiia SICHENIKOVA /Ukraina/
2. Maja STRYJECKA-REJMER /Łuczniczy Marymont/
3. Zuzanna ĆWIKLIŃSKA /Hubal/

Juniorki:

1. Monika WIERZCHOWSKA /Unia/
2. Maria CHROSTOWSKA /Łuczniczy Marymont/
3. Małgorzata PIETRZYK /Sokół/

Juniorki młodsze:

1. Aleksandra KWIECIEŃ /Łuczniczy Marymont/
2. Kamila NAPŁOSZEK /Łuczniczy Marymont/
3. Marta MACIEJEWSKA /Stella/

Łuki bloczkowe:

1. Viktoriia DIAKOVA /Ukraina/
2. Maria SHKOLNA /Ukraina/
3. Inga KIZELIAUSKAITE /Litwa/

Seniorzy:

1. Sławomir NAPŁOSZEK /Łuczniczy Marymont/
2. Piotr NOWAK /Karima/
3. Kacper SIERAKOWSKI /Łuczniczy Marymont/

Juniorzy:

1. Adam DUKACZEWSKI /Łuczniczy Marymont/
2. Wojciech LUBERA /Strzelec/
3. Michał SUCHOŃSKI /Łuczniczy Marymont

Juniorzy młodsi:

1. Kajetan KOTLARZ /Talent/
2. Piotr STARZYCKI /Łuczniczy Marymont/
3. Ivan KOZHOKAR /Ukraina/

Łuki bloczkowe:

1. Marcin AFFEK /Łuczniczy Marymont/
2. Mantas MASIULIS /Litwa/
3. Łukasz PRZYBYLSKI /A3D/

2012 XXIX
Seniorki:

1. Kateryna PALEKHA /Ukraina/
2. Polina RODIONOVA /Ukraina/
3. Aleksandra RYBA /Sagit/

Juniorki:

1. Joanna GORCZYCA /ŁKS/
2. Agnieszka KABZIŃSKA /Nowy Marymont/
3. Paulina TYSZKO /Nowy Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Kinga MILASZKIEWICZ /Mewa/
2. Darya KRUPKO /Białoruś/
3. Julia GAJDA /ROKIS/

Łuki bloczkowe:

1. Viktoria DIAKOVA /Ukraina/
2. Dina KURITSYNA /Ukraina/
3. Maryj SHKOLNA /Ukraina/

Seniorzy:

1. Piotr NOWAK /Karima/
2. Sławomir NAPŁOSZEK /Nowy Marymont/
3. Aleksander MICHALSKI /Surma/

Juniorzy:

1. Maciej FAŁDZIŃSKI /Stella/
2. Maciej SIEKIERSKI /Obuwnik/
3. Paweł MARZEC /Talent/

Juniorzy młodsi:

1. Rafał WÓJCIK /Włoszczowice/
2. Ludwik PIETRUSIŃSKI /Nowy Marymont/
3. Mateusz FATYGA /Karima/

Łuki bloczkowe:

1. Konstanyn SHKOLNYY /Ukraina/
2. Sergei KOVAL /Ukraina/
3. Dmytro L’VOVSKYY /Ukraina/

2013 XXX
Seniorki:

1. Aleksandra RYBA /Sagit/
2. Adriana ŻURAŃSKA /Unia/
3. Anna SAVCHENKO /Ukraina/

Juniorki:

1. Zuzanna ĆWIKLIŃSKA /Hubal/
2. Marta RADZISZEWSKA /Łuczniczy Marymont/
3. Anna HUK /Talent/

Juniorki młodsze:

1. Maria CHROSTOWSKA /Łuczniczy Marymont/
2. Yuliya KSENOFONTOVA /Ukraina/
3. Karolina FARASIEWICZ /Obuwnik/

Łuki bloczkowe:

1. Maryi SHKOLNA /Ukraina/
2. Dina KURITSYNA /Ukraina/
3. Inga KIZELIAUSKAITE /Litwa/

Seniorzy:

1. Piotr NOWAK /Karima/
2. Sławomir NAPŁOSZEK /Łuczniczy Marymont/
3. Igor LYAKHOVEN /Ukraina/

Juniorzy:

1. Kacper SIERAKOWSKI /Łuczniczy Marymont/
2. Paweł MARZEC /Talent/
3. Michał GREC /Talent/

Juniorzy młodsi:

1. Artem TKACH /Ukraina/
2. Patryk GOŁĄBCZAK /Boruta/
3. Kamil KOMSZA /Płaszowianka/

Łuki bloczkowe:

1. Roman HOVIADOVSKIY /Ukraina/
2. Sergei KOVAL /Ukraina/
3. Konstyantyn SHKOLNYY /Ukraina/

2012 XXIX
Seniorki:

1. Kateryna PALEKHA /Ukraina/
2. Polina RODIONOVA /Ukraina/
3. Aleksandra RYBA /Sagit/

Juniorki:

1. Joanna GORCZYCA /ŁKS/
2. Agnieszka KABZIŃSKA /Nowy Marymont/
3. Paulina TYSZKO /Nowy Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Kinga MILASZKIEWICZ /Mewa/
2. Darya KRUPKO /Białoruś/
3. Julia GAJDA /ROKIS/

Łuki bloczkowe:

1. Viktoria DIAKOVA /Ukraina/
2. Dina KURITSYNA /Ukraina/
3. Maryja SHKOLNA /Ukraina/

Seniorzy:

1. Piotr NOWAK /Karima/
2. Sławomir NAPŁOSZEK /Nowy Marymont/
3. Aleksander MICHALSKI /Surma/

Juniorzy:

1. Maciej FAŁDZIŃSKI /Stella/
2. Maciej SIEKIERSKI /Obuwnik/
3. Paweł MARZEC /Talent/

Juniorzy młodsi:

1. Rafał WÓJCIK /Włoszczowice/
2. Ludwik PIETRUSIŃSKI /Nowy Marymont/
3. Mateusz FATYGA /Karima/

Łuki bloczkowe:

1. Konstanyn SHKOLNYY /Ukraina/
2. Sergei KOVAL /Ukraina/
3. Dmytro L’VOVSKYY /Ukraina/

2011 XXVIII Seniorki/Open:
1. Wioletta MYSZOR /Łucznik/
2. Justyna MOSPINEK /Piątka/
3. Kateryna PALEKHA /Ukraina/

 

Juniorki:

1. Paula WYCZECHOWSKA /Łucznik/
2. Marzena STUPKIEWICZ /Jar/
3. Anna GRZELAK /Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Natalia JUSZCZUK /Mazowsze/
2. Adrianna TRZEBIŃSKA /Talent/
3. Katarzyna KŁODA /Agros/

Łuki bloczkowe:

1. Dina KURITSYNA /Ukraina/
2. Maryna TAIROVA /Ukraina/
3. Jelena BABININA /Litwa/

Seniorzy/Open:
1. Piotr NOWAK /Karima/
2. Piotr PIĄTEK /Łucznik/
3. Jacek PROĆ /Strzelec/

 

Juniorzy:

1. Kacper SIERAKOWSKI /Marymont/
2. Maciej FAŁDZIŃSKI /Stella/
3. Krzysztof LEWANDOWSKI /MRKS/

Juniorzy młodsi:

1. Paweł MARZEC /Talent/
2. Michał GREC /Talent/
3. Adam WYTRYKUS /ROKIS/

Łuki bloczkowe:

1. Dmytro L’VOVSKYY /Ukraina/
2. Vadym GOLOVKO /Ukraina/
3. Vladas ŠIGAUSKAS /Litwa/

2010 XXVII Seniorki/Open:
1. Karina Lipiarska /Kmita/
2. Iwona Marcinkiewicz /Drukarz/
3. Małgorzata Ćwienczek /Czarna Strzała/

 

Juniorki:

1. Paula Wyczechowska /Łucznik/
2. Natalia Leśniak /Łucznik/
3. Katarzyna Anioł /Kmita/

Juniorki młodsze:

1. Gerda Pociunaite /Litwa/
2. Katarzyna Kłoda /Agros/
3. Joanna Gorczyca /ŁKS/

Łuki bloczkowe:

1. Anna Stanieczek /Orlik/
2. Katarzyna Szałańska /Strzelec/
3. Joanna Cymkiewicz /Marymont/

Seniorzy/Open:
1. Jacek Proć /Strzelec/
2. Rafał Dobrowolski /Stella/
3. Mateusz Toborowicz /Stella/

 

Juniorzy:

1. Piotr Nowak /Karima/
2. Tomasz Taratuta /MRKS/
3. Paweł Zarzecki /Łucznik/

Juniorzy młodsi:

1. Hubert Soboń /Stella/
2. Kacper Sierakowski /Marymont/
3. Piotr Pajączek /Talent/

Łuki bloczkowe:

1. Dymitr Lvovskyy /Ukraina/
2. Miroslav Bojcún /Słowacja/
3. Kostia Shkolnyy /Ukraina/

2012 XXIX Seniorki/Open:

 

1. Kateryna PALEKHA /Ukraina/

2. Polina RODIONOVA /Ukraina/

3. Aleksandra RYBA /Sagit/

Juniorki:

1. Joanna GORCZYCA /ŁKS/

2. Agnieszka KABZIŃSKA /Nowy Marymont/

3. Paulina TYSZKO /Nowy Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Kinga MILASZKIEWICZ /Mewa/

2. Darya KRUPKO /Białoruś/

3. Julia GAJDA /ROKIS/

Łuki bloczkowe:

1. Viktoria DIAKOVA /Ukraina/

2. Dina KURITSYNA /Ukraina/

3. Maryj SHKOLNA /Ukraina/

Seniorzy/Open:

 

1. Piotr NOWAK /Karima/

2. Sławomir NAPŁOSZEK /Nowy Marymont/

3. Aleksander MICHALSKI /Surma/

Juniorzy:

1. Maciej FAŁDZIŃSKI /Stella/

2. Maciej SIEKIERSKI /Obuwnik/

3. Paweł MARZEC /Talent/

Juniorzy młodsi:

1. Rafał WÓJCIK /Włoszczowice/

2. Ludwik PIETRUSIŃSKI /Nowy Marymont/

3. Mateusz FATYGA /Karima/

Łuki bloczkowe:

1. Konstanyn SHKOLNYY /Ukraina/

2. Sergei KOVAL /Ukraina/

3. Dmytro L’VOVSKYY /Ukraina/

2011 XXVIII Seniorki/Open:

 

1. Wioletta MYSZOR /Łucznik/

2. Justyna MOSPINEK /Piątka/

3. Kateryna PALEKHA /Ukraina/

Juniorki:

1. Paula WYCZECHOWSKA /Łucznik/

2. Marzena STUPKIEWICZ /Jar/

3. Anna GRZELAK /Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Natalia JUSZCZUK /Mazowsze/

2. Adrianna TRZEBIŃSKA /Talent/

3. Katarzyna KŁODA /Agros/

Łuki bloczkowe:

1. Dina KURITSYNA /Ukraina/

2. Maryna TAIROVA /Ukraina/

3. Jelena BABININA /Litwa/

Seniorzy/Open:

 

1. Piotr NOWAK /Karima/

2. Piotr PIĄTEK /Łucznik/

3. Jacek PROĆ /Strzelec/

Juniorzy:

1. Kacper SIERAKOWSKI /Marymont/

2. Maciej FAŁDZIŃSKI /Stella/

3. Krzysztof LEWANDOWSKI /MRKS/

Juniorzy młodsi:

1. Paweł MARZEC /Talent/

2. Michał GREC /Talent/

3. Adam WYTRYKUS /ROKIS/

Łuki bloczkowe:

1. Dmytro L’VOVSKYY /Ukraina/

2. Vadym GOLOVKO /Ukraina/

3. Vladas ŠIGAUSKAS /Litwa/

2010 XXVII Seniorki/Open:

 

1. Karina Lipiarska /Kmita/

2. Iwona Marcinkiewicz /Drukarz/

3. Małgorzata Ćwienczek /Czarna Strzała/

Juniorki:

1. Paula Wyczechowska /Łucznik/

2. Natalia Leśniak /Łucznik/

3. Katarzyna Anioł /Kmita/

Juniorki młodsze:

1. Gerda Pociunaite /Litwa/

2. Katarzyna Kłoda /Agros/

3. Joanna Gorczyca /ŁKS/

Łuki bloczkowe:

1. Anna Stanieczek /Orlik/

2. Katarzyna Szałańska /Strzelec/

3. Joanna Cymkiewicz /Marymont/

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Proć /Strzelec/

2. Rafał Dobrowolski /Stella/

3. Mateusz Toborowicz /Stella/

Juniorzy:

1. Piotr Nowak /Karima/

2. Tomasz Taratuta /MRKS/

3. Paweł Zarzecki /Łucznik/

Juniorzy młodsi:

1. Hubert Soboń /Stella/

2. Kacper Sierakowski /Marymont/

3. Piotr Pajączek /Talent/

Łuki bloczkowe:

1. Dymitr Lvovskyy /Ukraina/

2. Miroslav Bojcún /Słowacja/

3. Kostia Shkolnyy /Ukraina/

2009 XXVI Seniorki/Open:

 

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Iwona Marcinkiewicz /Drukarz/

3. Jagoda Płażewska /Drukarz/

Juniorki:

1. Anna Grzelak /Marymont/

2. Paulina Tyszko /Marymont/

3. Dominika Lewandowska /Piątka/

Juniorki młodsze:

1. Antonina Sułowska /Marymont/

2. Joanna Gorczyca /ŁKS/

3. Maria Hołownia /Puszcza/

Łuki bloczkowe:

1. Jelena Babinina /Litwa/

2. Joanna Austyn /Marymont/

3. Barbara Kozłowska /Wesoła/

Seniorzy/Open:

 

1. Robert Marcinkiewicz /ROKiS/

2. Adam Pazdyka /Marymont/

3. Maciej Huszcz /Drukarz/

Juniorzy:

1. Jacek Neska /Marymont/

2. Adam Woźnicki /ROKiS/

3. Krzysztof Lewandowski /MRKS/

Juniorzy młodsi:

1. Kacper Dominik /Marymont/

2. Kacper Sierakowski /Marymont/

3. Jan Seller /ROKiS/

Łuki bloczkowe:

1. Vladas Šigauskas /Litwa/

2. Dariusz Gawryś /Marymont/

3. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

2008 XXV Seniorki/Open:

 

1. Klaudia Kruczek /Łucznik/

2. Małgorzata Ćwienczek /Czarna Strzała/

3. Anna Łęcka /Sokół/

Juniorki:

1. Paula Wyczechowska /Łucznik/

2. Emilia Jędra /ŁKS/

3. Aleksandra Rusin /ROKiS/

Juniorki młodsze:

1. Joanna Gorczyca / ŁKS/

2. Justyna Rosa /Mazowsze/

3. Agnieszka Brzoza /Stella/

Łuki bloczkowe:

1. Joanna Austyn /Płaszowianka/

2. Barbara Kozłowska /Wesoła/

3. Barbara Okońska /Marymont/

Seniorzy/Open:

 

1. Tomasz Cis /Łucznik/

2. Bartłomiej Stańko /Łucznik/

3. Maciej Huszcz /Drukarz/

Juniorzy:

1. Adam Krenke /Marymont/

2. Adam Woźnicki /ROKiS/

3. Jacek Neska /Marymont/

Juniorzy młodsi:

1. Maciej Fałdziński /Stella/

2. Michał Głowiński /Mazowsze/

3. Kacper Dominik /Marymont/

Łuki bloczkowe:

1. Dariusz Gawryś /Marymont/

2. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

3. Aleksander Gawryś /Marymont/

2007 XXIV Seniorki/Open:

 

1. Paulina Witala /Kmita/

2. Monika Ruszkarska /Drukarz/

3. Karina Lipiarska /Kmita/

Juniorki:

1. Katarzyna Kobak /ROKiS/

2. Dorota Gosz /MRKS/

3. Magdalena Gucman /Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Anna Grzelak /ROKiS/

2. Emilia Jędra /ŁKS/

3. Marta Bombolska /Drukarz/

Łuki bloczkowe:

1. —

2. —

3. —

Seniorzy/Open:

 

1. Sebastian Bątor /Stella/

2. Leszek Chojnacki /Marymont/

3. Sławomir Napłoszek /Marymont/

Juniorzy:

1. Mateusz Toborowicz /Stella/

2. Mariusz Wróblewski /Marymont/

3. Jan Pstrzoch /ROKiS/

Juniorzy młodsi:

1. Adam Krenke /Marymont/

2. Krzysztof Lewandowski /MRKS/

3. Karol Grzymski /MRKS/

Łuki bloczkowe:

1. Witold Madziar /Marymont/

2. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

3. Dariusz Gawryś /Marymont/

2006 XXIII Seniorki/Open:

 

1. Anna Łęcka /Sokół/

2. Urszula Niemiec /Olimpia/

3. Jagoda Płażewska /Drukarz/

Juniorki:

1. Anna Skłodowska /Stella/

2. Agnieszka Gut /Płaszowianka/

3. Karolina Fąfara /Olimpia/

Juniorki młodsze:

1. Joanna Płonka /Resovia/

2. Aleksandra Ryba /Górnik/

3. Klaudia Zielińska /Piątka/

Łuki bloczkowe:

1. Anna Stanieczek /Orlik/

2. —

3. —

Seniorzy/Open:

 

1. Sebastian Bątor /Stella/

2. Grzegorz Śliwka /Łucznik/

3. Grzegorz Targoński /Marymont/

Juniorzy:

1. Bartosz Grzeszykowski /Marymont/

2. Paweł Płonka / Resovia/

3. Aleksandr Hul /Białoruś/

Juniorzy młodsi:

1. Adam Krenke /Marymont/

2. Piotr Ryba /Górnik/

3. Jan Pstrzoch /ROKiS/

Łuki bloczkowe:

1. Dariusz Gawryś /Marymont/

2. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

3. Jerzy Węzik /Łucznik/

2005 XXII Seniorki/Open:

 

1. Iwona Marcinkiewicz /Drukarz/

2. Joanna Bogdanowicz /Resovia/

3. Aneta Górzyńska /Drukarz/

Juniorki:

1. Paulina Witala /Kmita/

2. Monika Ruszkarska /Drukarz/

3. Jagoda Płażewska /Drukarz/

Juniorki młodsze:

1. Anna Skłodowska /Stella/

2. Izabela Rzepecka /Stella/

3. Paulina Bednarczyk /Stella/

Łuki bloczkowe:

1. —

2. —

3. —

Seniorzy/Open:

 

1. Arkadiusz Ponikowski /Stella/

2. Jerzy Mieńkowski /Marymont/

3. Grzegorz Wróbel /Agros/

Juniorzy:

1. Robert Barylski /Społem/

2. Edwin Zieliński /ŁKS/

3. Maciej Huszcz /Drukarz/

Juniorzy młodsi:

1. Marcin Kłoda /Agros/

2. Adam Baś /Społem/

3. Tomasz Klimczak /Społem/

Łuki bloczkowe:

1. Jerzy Zapiór /Strzelec/

2. Dariusz Gawryś /Marymont/

3. Bartolomen Coll Torres /Majorka/

2004 XXI Seniorki/Open:

 

1. Martyna Szeluga /Drukarz/

2. Aneta Górzyńska /Drukarz/

3. Karolina Ferdyn /Marymont/

Juniorki:

1. Marta Cogiel /Marymont/

2. Ewa Kieruzel /Czarna Strzałą/

3. Monika Ruszkarska /Drukarz/

Juniorki młodsze:

1. Jagoda Płażewska /Drukarz/

2. Marta Włodarczyk /Piątka/

3. Izabela Rzepecka /Stella/

Łuki bloczkowe:

1. —

2. —

3. —

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Kwaczyński /Sokół/

2. Konrad Szeliga /AZS URz/

3. Marian Jędrzejewski /Marymont/

Juniorzy:

1. Tomasz Przepióra /Stella/

2. Dariusz Wyciślik /Czarna Strzała/

3. Karol Orzechowski /Drukarz/

Juniorzy młodsi:

1. Przemysław Sułek /Sokół/

2. Maciej Huszcz /Drukarz/

3. Hubert Gałczyński /Olimpia/

Łuki bloczkowe:

1. Dariusz Gawryś /Marymont/

2. Ryszard Kowalski /Bakoma-Mazowsze/

3. —

2003 XX Seniorki/Open:

 

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Iwona Marcinkiewicz /Drukarz/

3. Agata Bulwa /Dąbrovia/

Juniorki:

1. Karolina Mosur /Kmita/

2. Agnieszka Szydłowska /ŁKS Radom/

3. Marta Andurska /Obuwnik/

Juniorki młodsze:

1. Karina Lipiarska /Kmita/

2. Izabela Skopek /ŁKS Radom/

3. Izabela Niemiec /Olimp/

 

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Proć

2. Zbigniew Stanieczek /Łucznik/

3. Rafał Wojtkowiak /Unia/

Juniorzy:

1. Krzysztof Szokal-Egird /Społem/

2. Marcin Olszowy /Strzelec/

3. Łukasz Borkowski /MRKS/

Juniorzy młodsi:

1. Andrzej Ficoń /Łucznik/

2. Grzegorz Śliwka /Łucznik/

3. Jacek Dobrzyński /Społem/

Łuki bloczkowe:

1. Andrzej Jaroszyński /Płaszowianka/

2. Bogusław Piekarski /Burza/

3. Marcin Gołygowski /Surma/

2002 XIX Seniorki/Open:

 

1. Barbara Węgrzynowska /Strzelec/

2. Wioletta Myszor /Łucznik/

3. Agata Bulwa /Dąbrovia/

Juniorki:

1. Anna Szukalska /Surma/

2. Karolina Mosur /Kmita/

3. Marta Andruszko /Obuwnik/

Juniorki młodsze:

1. Katarzyna Mickiewicz /Dąbrovia/

2. Agnieszka Szydłowska /ŁKS Radom/

3. Joanna Janus /Czarna Strzała/

 

Seniorzy/Open:

 

1. Bartosz Mikos /Stella/

2. Zbigniew Stanieczek /Łucznik/

3. Arkadiusz Ponikowski /Stella/

Juniorzy:

1. Piotr Ostrowski /Resovia/

2. Kamil Nogalski /Społem/

3. Maciej Fagasiński /Drukarz/

Juniorzy młodsi:

1. Przemysław Porzucek /Stella/

2. Krzysztof Szokal-Egird /Społem/

3. Tomasz Wojciechowski /ŁKS Radom/

Łuki bloczkowe:

1. Robert Kret /Piątka/

2. Piotr Kowalczyk /Piątka/

3. Ryszard Kowalski

2001 XVIII Seniorki/Open:

 

1. Barbara Węgrzynowska /Strzelec/

2. Agata Bulwa /Dąbrovia/

3. Katarzyna Klata /Mazowsze/

Juniorki:

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Paulina Torończak /Burza/

3.Monika Wulczyńska /ŁKS Radom/

Juniorki młodsze:

1. Izabela Niemiec /Olimp/

2. Agata Winiarska /Kmita/

3. Marta Torończak /Burza/

 

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Proć /Strzelec/

2. Arkadiusz Ponikowski /Stella/

3. Piotr Matuszczak /Stella/

Juniorzy:

1. Bolesław Samodulski /Społem/

2. Piotr Matuszczak /Społem/

3. Michał Kornafel /Sokół/

Juniorzy młodsi:

1. Tomasz Wojciechowski /ŁKS Radom/

2. Przemysław Frańczuk /Mewa/

3. Karol Piechocki /Marymont/

Łuki bloczkowe:

1. Józef Żołyniak /Łucznik/

2. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

3. Ireneusz Kamiński /Mazowsze/

2000 XVII Seniorki/Open:

 

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Katarzyna Klata /Mazowsze/

3. Barbara Węgrzynowska /Strzelec/

Juniorki:

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Monika Wulczyńska /ŁKS Radom/

3. Anna Rabska /Ostrzyca/

Juniorki młodsze:

1. Małgorzata Maziarz /Dąbrovia/

2. Klaudia Kruczek /Łucznik/

3. Sandra Klorek /Łucznik/

 

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Proć /Strzelec/

2. Arkadiusz Ponikowski /Stella/

3. Sławomir Napłoszek /Marymont/

Juniorzy:

1. Piotr Piątek /Łucznik/

2. Zbigniew Stanieczek /Łucznik/

3. Maciej Szymański /Piątka/

Juniorzy młodsi:

1. Rafał Wojtkowiak /Ostrzyca/

2. Mirosław Gawin /Kmita/

3. Jacek Włodarczyk /Społem/

Łuki bloczkowe:

1. Piotr Kowalczyk /Społem/

2. Piotr Świetlicki /Compound Club/

3. Tomasz Pomorski /Łucznik/

1999 XVI Seniorki/Open:

 

1. Justyna Mospinek /Piątka/

2. Anna Łęcka /Sokół/

3. Jolanta Wymlatil /Resovia/

Juniorki:

1. Anna Łęcka /Sokół/

2. Barbara Węgrzynowska /Strzelec/

3. Anna Krusińska /Mazowsze/

Juniorki młodsze:

1. Monika Rucińska /Piast N. Ruda/

2. Małgorzata Maziarz /Dąbrovia/

3. Małgorzata Górzyńska /Drukarz/

 

Seniorzy/Open:

 

1. Arkadiusz Ponikowski /Stella/

2. Robert Marcinkiewicz /Stella/

3. Jacek Proć /Strzelec/

Juniorzy:

1. Jacek Proć /Strzelec/

2. Łukasz Merda /OSiR Gorzów Wlkp/

3. Paweł Skwarek /Agros/

Juniorzy młodsi:

1. Piotr Piątek /Bolix-Łucznik/

2. Piotr Matuszczak /Społem/

3. Zbigniew Stanieczek /Bolix-Łucznik/

Łuki bloczkowe:

1. Piotr Świetlicki /Compound-Club/

2. Andrzej Jaroszyński /Płaszowianka/

3. Ryszard Kowalski /Mazowsze/

1998 XV Seniorki/Open:

 

1. Jolanta Wymlatil /Resovia/

2. Agata Bulwa /Dąbrovia/

3. Małgorzata Knutowicz /OSiR Gorzów Wlkp/

Juniorki:

1. Małgorzata Knutowicz /OSiR Gorzów Wlkp/

2. Larysa Duniec /Drukarz/

3. Bernadetta Jurkowska /Płaszowianka/

Juniorki młodsze:

1. Izabela Jaworska /OSiR Strzelin/

2. Dominika Szul /Płaszowianka/

3. Małgorzata Górzyńska /Drukarz/

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Gilewski /Marymont/

2. Sławomir Napłoszek /Marymont/

3. Łukasz Kołodziejczyk /Płaszowianka/

Juniorzy:

1. Michał Fedorowski /Agros/

2. Jakub Weryński /OSiR Gorzów Wlkp/

3. Łukasz Kołodziejczyk /Płaszowianka/

Juniorzy młodsi:

1. Radowid Szebla /Marymont/

2. Marcin Skwira /ŁKS Radom/

3. Maciej Ciesielka /Obuwnik/

1997 XIV Seniorki/Open:

 

1. Joanna Nowicka /Mewa/

2. Katarzyna Klata /Mazowsze/

3. Małgorzata Jania /Obuwnik/

Juniorki:

1. b.d.

2. b.d.

3. b.d.

Juniorki młodsze:

1. b.d.

2. b.d.

3. b.d.

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Gilewski /Marymont/

2. Paweł Szymczak /Łączność/

3. Sławomir Napłoszek /Marymont/

Juniorzy:

1. b.d.

2. b.d.

3. b.d.

Juniorzy młodsi:

1. b.d.

2. b.d.

3. b.d.

1996 XIII Seniorki/Open:

 

1. Katarzyna Klata /Mazowsze/

2. Marta Prus /Drukarz/

3. Jolanta Wymlatil /Resovia/

Juniorki:

1. Justyna Kos /Stella/

2. Barbara Szewczyk /Marymont/

3. Adrianna Bręgoszewska /Mewa/

Juniorki młodsze:

1. Aleksandra Kłusek /MRKS/

2. Justyna Sikora /Drukarz/

3. Justyna Dziedzic /MRKS/

Seniorzy/Open:

 

1. Kostia Shkolnyy /Ukraina/

2. Jacek Gilewski /Marymont/

3. Adam Serafin /Marymont/

Juniorzy:

1. Paweł Szymczak /Łączność/

2. Paweł Czech /Łucznik/

3. Sebastian Kutrowski /Drukarz/

Juniorzy młodsi:

1. Paweł Czernik /Resovia/

2. Artur Chrapun /MRKS/

3. Jarosław Kubicki /Stella/

1995 XII Seniorki/Open:

 

1. Katarzyna Klata /Mazowsze/

2. Iwona Dzięcioł /Drukarz/

3. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

Juniorki:

1. Joanna Waśkiewicz /Marymont/

2. Adrianna Bręgoszewska /Mewa/

3. Barbara Szewczyk /Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Marta Podkopiak /Marymont/

2. Justyna Kos /Stella/

3. Sylwia Szymańska /Piątka/

Seniorzy/Open:

 

1. Robert Marcinkiewicz /Stella/

2. Maciej Pukaluk /Mewa/

3. Sławomir Napłoszek/ Marymont/

Juniorzy:

1. Dariusz Parzelski /Sokół/

2. Zbigniew Basta /Płaszowianka/

3. Rafał Czapaj /Czarni/

Juniorzy młodsi:

1. Artur Chrapun /MRKS/

2. Arkadiusz Radoń /MRKS/

3. Jarosław Skroszki /Marymont/

1994 XI Seniorki/Open:

 

1. Katarzyna Klata /Mazowsze/

2. Marta Prus /Drukarz/

3. Agnieszka Białousz /Drukarz/

Juniorki:

1. Agnieszka Rypień /Łucznik/

2. Iwona Dzięcioł /Drukarz/

3. Joanna Waśkiewicz /Marymont/

Juniorki młodsze:

1. Sylwia Szymańska /Szk. Podst. 5/

2. Marta Podkopiak /Marymont/

3. Aneta Ciok /Stella/

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Gilewski /Marymont/

2. Andrzej Chojnacki /Marymont/

3. Grzegorz Targoński /Marymont/

Juniorzy:

1. Adam Sado /Drukarz/

2. K. Szor /Społem/

3. Paweł Wardziak /OSiR Gorzów Wlkp/

Juniorzy młodsi:

1. Grzegorz Targoński /Marymont/

2. Piotr Skrzypczuk /Mazowsze/

3. Rafał Czapaj /Czarni/

1993 X Seniorki/Open:

 

1. Tatiana Muntian /Ukraina/

2. Natalia Pytel /Białoruś/

3. Marta Prus /Drukarz/

Seniorzy/Open:

 

1. Konstantin Shkolnyy /Ukraina/

2. Stanislav Zabrodskyy /Ukraina/

3. Vlodimir Dolgonosov /Białoruś/

1992 IX Seniorki/Open:

 

1. Marzena Hope /Czarni/

2. Anna Jacewicz /Kotwica/

3. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

Juniorki:

1. Marta Prus /Stella/

2. Jolanta Wymlatil /Resovia/

3. Joanna Lesisz /Sokół/

Juniorki młodsze:

1. Katarzyna Kołodziejczyk /Mazowsze/

2. Agnieszka Dąbrowska /Start/

3. Barbara Lesisz /Start/

Seniorzy/Open:

 

1. Andrzej Chojnacki /Marymont/

2. Andrzej Pietrzak /OSiR/

3. Piotr Korotkin /Kotwica/

Juniorzy:

1. Robert Marcinkiewicz /Stella/

2. Robert Salach /Piast/

3. Norbert Rusin /Resovia/

Juniorzy młodsi:

1. Grzegorz Maciejewski /Drukarz/

2. Tomasz Milczuk /Agros/

3. Dariusz Parzelski /Start/

1991 VIII Seniorki/Open:

 

1. Katarzyna Kowalska /Mazowsze/

2. Olga Zabugina /ZSRR/

3. Beata Czajkowska /Resovia/

Juniorki:

1. Katarzyna Kowalska /Mazowsze/

2. Jolanta Wymlatil /Resovia/

3. Kamila Kamieńska /Kotwica/

Seniorzy/Open:

 

1. Krzysztof Kaleta /Nadwiślan/

2. Krzysztof Włosik /Nadwiślan/

3. Konrad Kwiecień /Łucznik/

Juniorzy:

1. Sławomir Michalak /Kotwica/

2. Łukasz Lis /Nadwiślan/

3. Paweł Janik /Nadwiślan/

1990 VII Seniorki/Open:

 

1. Joanna Nowicka /Kotwica/

2. Monika Dziedzic /Łucznik/

3. Beata Rozwód /Kotwica/

Juniorki:

1. Edyta Korotkin /Kotwica/

2. Marta Prus /Drukarz/

3. Katarzyna Kowalska /Mazowsze/

Seniorzy/Open:

 

1. Krzysztof Kaleta /Nadwiślan/

2. Jacek Gilewski /Marymont/

3. Kazimierz Kocik /Obuwnik/

Juniorzy:

1. Jarosław Walaszek /Łucznik/

2. Robert Ławecki /Drukarz/

3. Sławomir Michalak /Drukarz/

1989 VI Seniorki/Open:

 

1. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

2. Ewa Ścibor /Nadwiślan/

3. Monika Dziedzic /Łucznik/

Juniorki:

1. Magdalena Suske /Marymont/

2.

3.

Seniorzy/Open:

 

1. Krzysztof Włosik /Nadwiślan/

2. Jan Popowicz /Resovia/

3. Andrzej Pietrzak /Orlęta/

Juniorzy:

1. Maciej Walczak /Społem/

2.

3.

1988 V Seniorki/Open:

 

1. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

2. Małgorzata Trojnar /Resovia/

3. Ewa Ścibor /Nadwiślan/

Juniorki młodsze:

1. Edyta Korotkin /Kotwica/

2.

3.

Seniorzy/Open:

 

1. Krzysztof Kaleta /Nadwiślan/

2. Marek Heretyk/ Nadwiślan/

3. Jacek Gilewski /Marymont/

Juniorzy młodsi:

1. Robert Ławecki /Drukarz/

2.

3.

1987 IV Seniorki/Open:

 

1. Małgorzata Trojnar /Resovia/

2. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

3. Anna Kamińska /Mazowsze/

Juniorki młodsze:

1. Katarzyna Kowalska /Mazowsze/

2. Małgorzata Krzykalska /Mazowsze/

3. Marta Grela /Łucznik/

Seniorzy/Open:

 

1. Jacek Krzywosz /Drukarz/

2. Piotr Moskalewicz /Marymont/

3. Zbigniew Ścibor /Marymont/

Juniorzy młodsi:

1. Robert Noszczyk /Drukarz/

2. Marcin Tulej /Marymont/

3. Artur Hofman /Łucznik/

1986 III Seniorki/Open:

 

1. Gabriela Cosovan /Rumunia/

2. Alicja Maciągowska /Mazowsze/

3. Ewa Ścibor /Nadwiślan/

4. Danuta Zbierańska /Czarni/

5. Eleonora Kufel /Łucznik/

6. Jitka Vochova /Czechosłowacja/

7. Helena Machera /Burza/

8. Liliana Kopera /Resovia/

Seniorzy/Open:

 

1. Krzysztof Włośik /Nadwiślan/

2. Krzysztof Kaleta /Nadwiślan/

3. Viktor Veszelovsky /Rumunia/

4. Adrian Celin /Rumunia/

5. Andrei Berki /Rumunia/

6. Jacek Krzywosz /Drukarz/

7. Jaroslav Suchy /Czechosłowacja/

8. Jacek Micherda /Łucznik/

1985 II Seniorki/Open:

 

1. Beata Iwanek /Kotwica/

2. Helena Machera /Burza/

3. Joanna Kwaśny /Kotwica/

4. Malgorzata Szczepańska /Resovia/

5. Maria Szeliga /Resovia/

6. Ina Loscher /NRD/

7. Gabriele Reuter /NRD/

8. Elżbieta Tworek /Obuwnik/

9. Alicja Ciskowska-Maciągowska /Mazowsze/

10. Lucyna Kubaczko /Łucznik/

Seniorzy/Open:

 

1. Jerzy Pasterzak /Orlęta/

2. Krzysztof Włosik /Nadwiślan/

3. Zbigniew Narbutowicz /Orlęta/

4. Konrad Kwiecień /Nadwiślan/

5. Piotr Moskalewicz /Marymont/

6. Jacej Rejnert /Marymont/

7. Emil Veiss /Czechosłowacja/

8. Andrzej Nuckowski /Orlęta/

9. Jan Popowicz /Resovia/

10. Alfonso Donate /Kuba/

1984 I Seniorki/Open:

 

1. Elżbieta Kukla /Obuwnik/

2. Helena Machera /Burza/

3. Jadwiga Wilejto /Obuwnik/

4. Danuta Zbierańska /Spółdzielca/

5. Lucyna Kubacka /Łucznik/

6. Gabriela Kraus /Piast/

Seniorzy/Open:

 

1. Zbigniew Narbutowicz /Orlęta/

2. Andrzej Bryś /Resovia/

3. Zbigniew Ścibor /Marymont/

4. Andrzej Nuckowski /Orlęta/

5. Konrad Kwiecień /Stella/

6. Krzysztof Włosik /Nadwiślan/