Archiwum autora: admin

Komunikat nr 1: prowizoryczny program zawodów

Piątek, 25.06.2021 r. – Puchar Polski Juniorów Młodszych, kwalifikacje do OOM

  • godz. 15.oo – otwarte tory
  • godz. 15.3o – strzelanie 2x 60 m
  • godz. 17.3o – zakończenie zawodów

Sobota, 26.06.2021 r.

  • godz. 8.oo – dwie serie w ramach otwartych torów (RCW, RCM)
  • godz. 8.15 – strzelanie odl. 2 x 60 dla juniorów młodszych
  • godz. 10.oo – uroczyste otwarcie Memoriału
  • godz. 10.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (RW, RM, RJW, RJM)
  • godz. 10.50 – strzelanie 2 x 70 m. dla seniorów, juniorów
  • godz. 12.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (CM, CW, BM, BW)
  • godz. 12.45 – strzelanie odl. 2 x 50 m dla łuków bloczkowych i gołych.
  • godz. 15.oo – dwie serie w ramach otwartych torów – zespoły mieszane
  • godz. 15.15 – strzelanie eliminacji dla mikstów od 1/12 do finału o III miejsce
  • godz. 16.45 – dwie serie w ramach otwartych torów (RM, RW, RJM, RJW, RCM, RCW)
  • godz. 16.55 – strzelanie eliminacji od 1/16 do 1/8 włącznie (RM, RW, RJM, RJW, RCM, RCW)
  • godz. 18.3o – dwie serie w ramach otwartych torów (CM, CW, BM, BW)
  • godz. 18.40 – strzelanie eliminacji od 1/16 do 1/8 włącznie (CM, CW, BM, BW)

Niedziela, 27.06.2021 r.

  • godz. 8.oo – otwarte tory – wszystkie kategorie
  • godz. 8.3o – strzelania finałowe 1/4 dla wszystkich kategorii
  • godz. 9.oo – strzelania finałowe 1/2 we wszystkich kategoriach
  • godz. 9.3o – strzelania finałowe o trzecie miejsce we wszystkich kategoriach
  • godz. 10.00 – finały strzelane systemem naprzemiennym (osobno dla każdej kategorii)
  • godz. 14.00 – rozdanie nagród i zakończenie XXXVIII Memoriału Ireny Szydłowskiej

38 Memoriał Ireny Szydłowskiej oraz III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych – informacje wstępne

Tegoroczny Memoriał połączony będzie z III Rundą Pucharu Polski Juniorów Młodszych.
Program zawodów zostanie więc rozciągnięty na trzy dni, od piątku do niedzieli.

Podobnie jak rok temu rozegrane zostaną strzelania w następujących konkurencjach:

  • kwalifikacje w poszczególnych klasach i kategoriach: RCW, RCM, RJW, RJM, RW, RM, BW (open), BM (open), CW (open) i CM (open);
  • eliminacje i finały indywidualne w powyższych grupach;
  • konkurencje zespołów mieszanych w powyższych grupach.

Więcej informacji wkrótce.

Informacja z hotelu Aramis* i hotelu BW Portos*** o rozdzieleniu zakwaterowania

HOTEL ARAMIS     

     * 1 x 3-os., 25-28.06 (kobiety 3 x MRKS Gdańsk) 
     * 1 x 3-os., 25-28.06 (mężczyźni: 1 x MRKS Gdańsk, 1 x Czarni Bytom, 1 x Groszowianin) 
     * 2 x 3-os., 25-28.06 (kobiety 2 x Czarni Bytom, 4 x Groszowianin) 
     * 1 x 3-os. 26-27.06 (kobiety 3 x Ruda Śląska) 
     * 1 x 3-os. 26-27.06 (kobiety 1 x Ruda Śląska, 1 x Łucznik żywiec, 1 x BKS Bydgoszcz) 
     * 2 x 2-os. 26-27.06 (mężczyźni 4 x Łucznik Żywiec) 
     * 3 x 3-os. 26-27.06 (mężczyźni 7 x Ruda Śląska, 2 x BKS Bydgoszcz) 
     * 1 x 3-os., 26-28.06 (mężczyźni 1 x Stella Kielce, 2 x Rempo Stolarz.) 
     * 1 x 3-os., 26-28.06 (kobiety 1 x Karima, 2 x Tempo Stolarz.) 
     * 1 x 3-os., 26-28.06 (mężczyźni 3 x Karima) 
     * 1 x 2-os., 26-28.06 (mężczyźni 1 x Karima, 1 x Płaszowianka) 
     * 2 x 2-os., 26-28.06 (kobiety 4 x Płaszowianka) 
     * 1 x 1-os., 26-28.06 (1 x Legnica) 

HOTEL PORTOS 

26-28.06 1 x Premium 2 os. Police Damar  
26-28.06 1 x Premium 2 os. Police Damar 
26-28.06 1 x Premium 2 os. Police Damar 
26-28.06 1 x Premium 2 os. AZS Poznań  
26-28.06 1 x Premium 2 os. AZS Poznań 
26-28.06 1 x Premium 2 os. AZS Poznań 
26-28.06 1 x Premium 2 os. Sędziowie 
26-28.06 1 x Premium 2 os. Sędziowie 
26-28.06 1 x Premium 2 os. Sędziowie